KONST / Litografier / Litografi 10637001
nr 1063 7001
Helmer Osslund
(1866-1938), Sverige
Litografi, Helmer Osslund (1866-1938), älvlandskap, dedikerad och signerad, motivet: motivet: 47x59
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 18:23:30
300 kr
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
17 okt
Helmer Osslund
Läs mer om Helmer Osslund